ul. Sienkiewicza 100, 95-060 Brzeziny

O nas

Home » O nas

Greta-Plus to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników gwarantującą wysoką jakość oferowanych produktów. Głównym filarem produkcyjnym firmy jest produkcja mięsa drobiowego mechanicznie odkostnionego (MDM) o średnicy 1 mm oraz dystrybucja elementów drobiowych, wieprzowych i wołowych. W 2023 poszerzyliśmy swoją działalność o usługowe składowanie mrożonych towarów.

Zadowolenie naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie wiadomości przy pomocy formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub kontaktując się bezpośrednio z handlowcem drogą telefoniczną lub mailową.

1991

GRETA-PLUS Anna Greta sp.k to rodzinna firma, którą w 1991 roku założyła Anna Greta.

2013

Jako dowód prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa w 2013r. siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego zakładu w Brzezinach o powierzchni ponad 2000m² wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny jak i sanitarny.

2023

Firma sukcesywnie realizuje założoną politykę rozwoju produkcji w 2023r. zmodernizowała oraz rozbudowała zakład produkcyjny, dzięki czemu działalność firmy GRETA-PLUS mogła zostać poszerzona o dystrybucje elementów drobiowych, wieprzowych i wołowych oraz usługi chłodni składowej.

0

lata doświadczenia

0

obsługiwane kraje

0

ton gotowych produktów tygodniowo

0

pracowników