ul. Sienkiewicza 100, 95-060 Brzeziny

Specjalista ds. Jakości

Home » Kariera » Specjalista ds. Jakości

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemu zarządzania jakością,
  • ciągłe doskonalenie zakładowego systemu HACCP,
  • nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • tworzenie i weryfikacja specyfikacji zakładowych,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją wymaganą przez Odbiorców,
  • weryfikacja zabiegów utrzymania higieny w zakładzie,
  • reprezentowanie zakładu w czasie Urzędowych Kontroli Żywności oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych,
  • przygotowanie systemu zarządzania jakością do certyfikacji BRC/IFS.

To oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej Firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności.

Nasze wymagania:

  • znajomość przepisów prawnych dot. produkcji żywności pochodzenia zwierzęcego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej min. 2 lata
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w kwestiach jakościowych,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w zakładzie posiadającym certyfikat BRC/IFS,
  • posiadanie certyfikatu audytora systemu zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office,
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów.

Kontakt:

+48 46 874 38 97, +48 693 594 265

office@greta-plus.pl

    * – Pole wymagane