O firmie

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku artykułów mięsnych już od 1991 roku.
Jako dowód prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa w 2013r. siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego zakładu w Brzezinach o powierzchni ponad 2000m² wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny jak i sanitarny.
Firma sukcesywnie realizuje założoną politykę rozwoju produkcji. Mimo wielu zmian stale wdraża nowoczesne technologie, które zmniejszają koszty i poprawiają wydajność pracy ludzi i urządzeń, aby zapewnić klientom usługę na najwyższym poziomie.
W zakładzie mięsnym P.P.H.U. Greta-Plus Anna Greta został zaprojektowany nowoczesny system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych na pokrycie zapotrzebowania mocy cieplnej zakładu.
Zapotrzebowanie na moc cieplną zakładu jest pokryte z wymienników odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody w całości.
Należy podkreślić, że zaprojektowany system odzysku ciepła jest bardzo proekologiczny, wykorzystuje bowiem energię z urządzeń bezpowrotnie traconą do atmosfery. Instalacja została wdrożona przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń. W większości tego typu zakładów takie systemy nie są stosowane.

W trosce o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów swoją działalność opieramy wyłącznie na jakości oferowanych przez nas produktów.

  • Odzyskiwanie ciepła,
  • Ciepła woda,
  • Centralne ogrzewanie,
  • Spełniamy wszystkie normy unijne i prawne potwierdzone licznymi certyfikatami,
  • Numer weterynaryjny,
  • Produkcja przyjazna środowisk.

Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Współpracujemy z licznymi odbiorcami z Unii Europejskiej, krajów trzecich oraz Polski.
Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, terminowość oraz konkurencyjne ceny.
Zachęcamy wszystkich Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą, do składania zapytań ofertowych oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.